Akademia mądrego dziecka - zwyczaje zwierząt Chcę spać!

Dostępność: ⛔ produkt niedostępny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: 9788327658753

Opis

Akademia Mądrego Dziecka: Chcę Spać! – Zwyczaje Zwierząt

Gdzie śpią zwierzęta? Jak przygotowują się do odpoczynku? „Chcę spać! Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt” to fascynująca książeczka z zagadkami, która wciąga najmłodszych w interaktywną podróż do świata przyrody. Dzięki unikalnej formie rozkładanych stron, nauka o nawykach zwierząt staje się emocjonującą zabawą pełną niespodzianek, idealną do wspólnego czytania przed snem.

Interaktywne zagadki i trening motoryki

Seria „Zwyczaje zwierząt” została zaprojektowana, aby wspierać rozwój dziecka na wielu płaszczyznach:

  • Zabawa w zgadywanie: Każda strona zawiera barwną ilustrację oraz intrygujące pytanie. Dziecko najpierw próbuje odgadnąć odpowiedź, co pobudza jego wyobraźnię i uczy logicznego myślenia.

  • Element zaskoczenia: Rozwiązanie zagadki kryje się pod rozkładaną stroną. Ta prosta interakcja sprawia, że maluch z niecierpliwością czeka na kolejną kartę.

  • Ćwiczenie małej motoryki: Samodzielne rozkładanie i składanie stron to doskonały trening dla dziecięcych paluszków, wspierający sprawność manualną.

  • Bogata warstwa wizualna: Piękne, nasycone kolory przyciągają wzrok i pomagają dziecku skupić uwagę na lekturze.


Dlaczego „Chcę spać!” to idealna lektura przed snem?

Szukasz mądrej książeczki, która pomoże wyciszyć dziecko po dniu pełnym wrażeń? Ten tytuł to strzał w dziesiątkę:

  1. Budowanie rytuałów: Tematyka snu i odpoczynku zwierząt naturalnie wprowadza malucha w atmosferę wieczornego wyciszenia.

  2. Rozwój słownictwa: Wspólne nazywanie zwierząt i ich legowisk wzbogaca zasób słów przedszkolaka i rozwija umiejętności komunikacyjne.

  3. Wspólna bliskość: Forma pytania i odpowiedzi zachęca do aktywnego dialogu między rodzicem a dzieckiem, budując silną więź podczas czytania.


Szczegóły produktu:

  • Seria: Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt.

  • Tytuł: Chcę spać!

  • Wiek: Przedszkolaki (2-5 lat).

  • Cechy: Rozkładane strony, twarda oprawa, edukacyjne zagadki.

Wskazówka od nas: Wykorzystaj tę książeczkę jako element wieczornego rytuału. Po odkryciu, jak śpią zwierzątka, łatwiej będzie zachęcić malucha do udania się do własnego łóżeczka, naśladując ulubionych bohaterów z lektury!

Sklep z zabawkami Proste Zabawki | Tel: 663299060 | Email: sklep@prostezabawki.com | Adres: Gdańska 61, 85-005 Bydgoszcz | NIP: 5552049739 | REGON: 384578359

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl