Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 49,00 zł.

Historia marki Little Dutch

W 2008 roku, kiedy założycielka Rinke była w ciąży ze swoją najstarszą córką, zaczęła szukać ładnych lamp do pokoju dziecięcego. Niestety nie znalazła tego, czego szukała. W tamtym czasie Rinke była nauczycielką rękodzieła artystycznego i dlatego wpadła na pomysł, aby sama zaprojektować klosz. Miała przy tym tyle radości, że zaczęła co tydzień tworzyć abażury ze swoją siostrą Marije z małego pokoju na poddaszu. Popyt na ich lampy był duży i siostry zaczęły je sprzedawać online.

Oprócz lamp, siostry wykonały obrazy i ozdobne litery. Zwiększył się popyt na ich produkty i pojawiły się pierwsze eksponaty na targach. Ich cotygodniowy dzień rzemieślniczy został zastąpiony godzinami pracy na zakończenie przygotowań do tych targów, zbierania tkanin i innych materiałów, poszukiwania dostawców i partnerów. Siostrom szczególnie w tych pracowitych czasach pomagała rodzina i przyjaciele, którzy zawsze pomagali.

Z materiału, który pozostał po wyprodukowaniu lamp, zaczęli robić prześcieradła w małym miejscu pracy. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania rozpoczęli współpracę z warsztatem krawieckim i pojawiły się pierwsze autorskie projekty, w tym samolot i kwiatki. W miarę rozwoju firmy Rinke miała ostateczny cel; aby sprzedawać swoje produkty w sklepach w całej Europie i wraz z tym powstała nowa nazwa: narodził się Little Dutch!

Mały pokój na poddaszu został zamieniony na większy budynek. I przyszedł czas na zatrudnienie pracowników do zakupów materiałów, zarządzania magazynem, a później do sprzedaży produktów. Partner Rinke, Ad, zajął się finansowymi aspektami Little Dutch i nadal to robi. Jako współwłaściciel odpowiada za biznesową stronę Little Dutch. Powstał dział projektowy, który obecnie składa się z sześciu osób. Dla Marije ta przygoda zaczęła się jako hobby, ale w końcu podążyła za swoim sercem i kontynuowała karierę jako lekarz.

Miękkie zabawki Little Dutch

Rinke wpadła na pomysł, aby rozszerzyć asortyment o miękkie zabawki. Pewien producent zabawek zaryzykował Little Dutch i razem zaczęli produkować swoją pierwszą linię miękkich króliczków. Ostatecznie w asortymencie pojawiły się pierwsze drewniane zabawki, które okazały się dużym sukcesem. W międzyczasie Little Dutch zyskał ugruntowaną pozycję zarówno w Holandii, jak i w innych krajach Europy.

Oferta marki Little Dutch

Little Dutch oferuje nowoczesne artykuły, akcesoria i zabawki dla niemowląt i dzieci. Produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także bezpieczne i bardzo wysokiej jakości. Misją jest przyczynianie się do ważnych wczesnych lat życia dziecka poprzez wytwarzanie przedmiotów, które oferują zarówno ciepło, jak i wygodę dla najmłodszych oraz zabawnych i edukacyjnych zabawek, które wspierają dzieci na różnych etapach ich rozwoju. Współczesne projekty pobudzają wyobraźnię dziecka, co z kolei gwarantuje godziny zabawy.

Kolekcja nowych produktów

Co roku wprowadza nową kolekcję tematyczną i tekstylną. Zespół starannie opracował motywy, projekty i kolory różnych kolekcji. Wzory są zawarte we wszystkich kategoriach produktów. Oznacza to, że wszystkie kolory pasują do różnych kolekcji i produktów z innych kategorii. Niezależnie od tego, czy są to niezbędne artykuły, zabawki, ubrania czy dekoracje, artykuły Little Dutch są modne, a jednocześnie ponadczasowe, dzięki czemu można je łatwo łączyć i cieszyć się nimi bez końca.

  • nowość
  • nowość
Little Dutch - zestaw lekarza Little Dutch - zestaw lekarza
Producent: Little Dutch
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Little Dutch - Zestaw Tea set Little Dutch - Zestaw Tea set
Producent: Little Dutch
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Little Dutch - Ekspres do kawy Little Dutch - Ekspres do kawy
Producent: Little Dutch
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Little Dutch - Stacja kolejowa Little Dutch - Stacja kolejowa
Producent: Little Dutch
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Little Dutch - Arka Noego Little Dutch - Arka Noego
Producent: Little Dutch
Cena: 192,00 zł
szt.
zobacz więcej

Proste Zabawki | Tel: 782147202 | Email: prostezabawki@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl